DOPRAVA A CENY

Tento ceník je nedílnou součástí Všeobecných obchodních podmínek prodávajícího, podnikající fyzické osoby Jaroslav Boháč, IČ 07982348, se sídlem Obvodová 733/1, 400 07 Ústí nad Labem.

 • Osobní odběr 0 Kč

  Osobní vyzvednutí zboží, nebo služby na provozovně Líska 124, 405 02 Česká Kamenice. Provozovna nemá pevnou otevírací dobu a návštěvu je zapotřebí předem dohodnout.

 • Zásilkovna 99 Kč

  Zásilkovna nám oznámila, že vzhledem k našemu sortimentu nám nadále nebude poskytovat svoje služby a účet bez dalšího zablokovala. Omlouváme se zákazníkům, ale tato služba není v současnosti dostupná.

 • Česká pošta 150 Kč

  Cena obsahuje dopravné a balné.

 • Služba UVÁS DOMA individuální

  Služba U VÁS DOMA, je individuální hrazená služba, jejíž cena se skládá z nákladů na dopravu a ceny služeb realizovaných u kupujícího.

  Výpočet nákladů na dopravu se provádí pomocí plánovače tras na mapách Google, nejrychlejší trasa, bez ohledu na mýtné a případná další omezení. Výchozí bod je adresa provozovny Líska 124, Česká Kamenice, nebo sídla Obvodová 733/1, Ústí nad Labem, podle toho jaká poloha je pro kupujícího výhodnější. Cílové místo je bod, kde dojde k předání zboží, nebo realizaci služeb. Cena je stanovena ve výši 7,- Kč/km a počítá se cesta tam i zpět.

Zboží a služby chráněné zvláštním zájmem je možné vyzvednout na provozovně Líska 124, 405 02 Česká Kamenice, nebo lze využít služby „U VÁS DOMA“. Jiný způsob dopravy je vyloučen.

Ceník služeb je platný od 1.4.2019